RSBP spol. s r.o.

Manager/ka kvality

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu Ostrava, Pikartská 1337/7

Kontakt: mailem, telefonicky

Pracovní náplň:
- tvorba technické dokumentace v oblasti kvality
- stanovení pravidel kvality pro výrobu
- zavádění nových produktů do výroby
- řešení zákaznických neshod
- provádění interních a externích auditů
- tvorba a aktualizace předpisů v oblasti kvality

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na jakost
- znalost systému řízení dle ISO 9001
- orientaci v principech certifikace výrobků a v posuzování shody výrobků
- znalost angličtiny slovem i písmem (denní komunikace)
- ŘP skupiny B
- praxe min. 2 roky

Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- zajímavou samostatnou práci
- odpovídající platové ohodnocení
- zvyšování kvalifikace

Nástup možný ihned.
Volné místo manager/ka kvality pro lokalitu Ostrava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manager/ka kvality

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Elektrotechnika a technika, Management, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: RSBP spol. s r.o.
Ulice: Pikartská 1337
Město: Ostrava
PSČ: 716 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Wyka
E-mail: Ing. Tomáš Wyka

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RSBP spol. s r.o.