Česká pojišťovna a.s. KLIENTSKÝ PRACOVNÍK - SPRÁVCE KMENE

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK - SPRÁVCE KMENE

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplň: zprostředkování komplexních finančních služeb, práce s Plánem života bez starostí, péče o stávající a nové klienty- svěřený kmen klientů, nové obchodní příležitosti, obchodní kampaně, změna legislativy - pojistný zájem, neustálé sebevzdělávání, plnění certifikací, plnění osobních i firemních cílů
Požadavky: min. středoškolské vzdělání - výuční list, maturita, čistý trestní rejstřík,flexibilita, loajalita, komunikativnost, ochota učit se nové věci, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B - výhodou, pro pracovníky s praxí v oboru- máme speciální motivační program - finanční bonusy - více info. po zaslání životopisu a pozvání na osobní pohovor do České pojišťovny
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr, registrace ČNB, exkluzivita, certifikace - pojišťovnictví, DPS, Investice, Úvěry, hypotéky
Nabízíme: finanční podporu po dobu adaptace, provize + paušály, komplexní zaškolovací systém - ukončený zkouškou, zázemí největší pojišťovny v zemi
výplata vždy k 20. v měsíci, jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře, velmi zajímavé finanční benefity
marketingovou podporu, flexibilní pracovní dobu, podporu při provozování vlastní obchodní kanceláře, Pracovní místo - RŘ Česká pojišťovna České Budějovice - Pražská 1280,
Mzda: základní od 35.000,-Kč, Nástup od: 1.9.2017 a 1.10.2017
Kontakt: Mgr. Martin Kadlec, Česká pojišťovna a.s. IČO: 45272956
Pražská 1280, České Budějovice 370 04
mob: +420 602 403 306, e-mail: martin.kadlec@ceskapojistovna. cz
Volné místo klientský pracovník - správce kmene pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KLIENTSKÝ PRACOVNÍK - SPRÁVCE KMENE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Pražská tř. 1280
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Martin Kadlec
E-mail: Mgr. Martin Kadlec
Telefon: +420 602 403 306

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.