SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK/-nice - SERVIS SÍTÍ ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ (SE

  • Most

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK/-nice - SERVIS SÍTÍ ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ (SE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAMOSTATNÝ TECHNICKÝ PRACOVNÍK/-nice - SERVIS SÍTÍ ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ (SEK)
Pro naši společnost zabývající se kompletní realizací zakázek v oblasti telekomunikací hledáme formou výběrového řízení zaměstnance na pozici:
Samostatný technický pracovník - servis sítí elektronických komunikací (SEK)
Popis práce:
- odstraňování poruch - instalace služeb (video, hlas, data),
- zajišťování a udržování provozních parametrů sítě
Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro,
- osvědčení o způsobilosti v elektrotechnice - Vyhl. 50/1978 Sb., Vyhl. 50/1978 Sb., § 5 (slaboproud / silnoproud), § 6 (pracovník pro samostatnou činnost),
- řidičský průkaz sk. B,
- znalost práce s PC na úrovni (Microsoft office),
- vhodné i pro čerstvé absolventy
Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti, příspěvek na penzijní či životní pojištění, stravenky a další benefity,
- nástup možný ihned
V případě zájmu o toto pracovní místo své profesní životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: zamestnani@infotel.cz, ivana_kasparova@infotel.cz
V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte své životopisy na ivana_kasparova@infotel.cz
Volné místo samostatný technický pracovník/-nice - servis sítí elektronických komunikací (sek) pro lokalitu Most.