POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - práce na DPP

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - práce na DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlových Varech, hledá pracovníky na výpomoc na pozice:

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

NABÍZÍME:
* spolupráci na dohodu o provedení práce na cca 40 hodin za týden v termínu od 24.12.2016 do 1.1.2017
* výpomoc formou ranních a odpoledních směn + silvestrovská směna - směny dle dohody v rozmezí cca od 6:00 do 22:00, silvestr do cca 3:00
* zajímavé mzdové ohodnocení, možnost vyplacení části odměny ihned po odpracování dohodnutých směn
* vhodné i pro studenty

POŽADUJEME:
* spolehlivost, příjemné vystupování
* praxe v oboru číšník vítána

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci, Hotel Imperial

KONTAKT: telefonicky 353206048, osobně 8.12.2016 od 14:00 - 15:00, recepce Green House, Spa Resort Sanssouci
e-mailem: HR@imperial-group.cz
Volné místo pomocná síla v kuchyni - práce na dpp pro lokalitu Karlovy Vary.