AUTOSALON Tábor s.r.o.

Automechanik - karosář

Odeslat

Pracovní náplň
Opravy motorových vozidel. Požadujeme praxi.
Plat 23000 + prémie.
Kontakt: emailem na renaulttabor.majitel@seznam.cz.
Volné místo automechanik - karosář pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik - karosář

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTOSALON Tábor s.r.o.
Ulice: Kamenická 2860
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bartáček Václav
E-mail: Bartáček Václav
Telefon: +420 602 440 700

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOSALON Tábor s.r.o.