(ŠÉF)REDAKTOR/ (ŠÉF)REDAKTORKA

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( (ŠÉF)REDAKTOR/ (ŠÉF)REDAKTORKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

(ŠÉF)REDAKTOR/ (ŠÉF)REDAKTORKA INTERNETOVÉHO MAGAZÍNU - pracoviště Lázně Bělohrad.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: TomasPoner@gmail.cz

Pro naše klienty vlastnící internetové magazíny sháníme (šéf)redaktorku / (šéf)redaktora, který by se přidal k nám na zajímavou cestu internetovými luhy a háji. Jsme skvělý tým, prací žijeme a neskutečně si ji užíváme. Vydejte se na cestu s námi, rozhodně nebudete litovat a váš život dostane další rozměr.

Požadujeme:
-min. úplné střední všeobecné vzdělání,
-samostatnost
-spolehlivost
-dodržování termínů
-týmového ducha
-znalost češtiny na vysoké úrovni (písmem)
-znalost angličtiny na vysoké úrovni (písmem, rodilý mluvčí výhodou)
-předchozí zkušenosti s redaktorskou prací výhodou

Nabízíme:
-jistotu dlouhodobého zaměstnání
-zajímavou práci
-profesní růst
-možnost seberealizace
-zajímavé platové ohodnocení
-skvělý kolektiv
-možnost práce z domova.

Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!

Nabízíme příspěvky na oběd, teambuildingové akce, školení, možnost ubytování a další. Dále nabízíme jednosměnný provoz i pružnou pracovní dobu.Vhodné pro absolventy, OZP, občany EU.
Editor (editor-in- chief) of online magazines

For our clients, the owners of online magazines, we are searching for editor (editor-
in-chief), who is willing to join us on an exciting journey through internet meadows
and groves. We are a great team; we live for work and enjoy it so much. Embark on a
journey with us, you will certainly not regret it.

Requirements:
-Independence
-Reliability
-Compli