technik/čka údržby - elektrikář/ka

  • Adamov

Pracovní místo ( technik/čka údržby - elektrikář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce: údržba strojního zařízení, preventivní prohlídky technologického, strojního zařízení a nářadí, běžná údržba budov a areálu.
Požadujeme - SOU elektro, Vyhl. 50/1978, § 7. Výhodou praxe v oblasti strojní údržby, hydrauliky, pneumatiky, regulační techniky ve výrobní společnosti či servisní firmě.
Firemní benefity: 5 dnů dovolené navíc, stravenky, příspěvek na praní pracovních oděvů, výhodný firemní telef. tarif.
Nástupní mzda od 120 Kč/h.
Volné místo technik/čka údržby - elektrikář/ka pro lokalitu Adamov.