Hradecká pekárna, s.r.o.

CUKRÁŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Bieblova 849, 500 03 Hradec Králové

CUKRÁŘ/-KA
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný ihned
- Náplň práce: výroba cukrářských výrobků
- Požadujeme: základní vzdělání
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Janošová Jana, tel.: 730 540 455, e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Volné místo cukrář/-ka pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CUKRÁŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Hradecká pekárna, s.r.o.
Ulice: Bieblova 849
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Janošová
E-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Telefon: +420 730 540 455

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hradecká pekárna, s.r.o.