VEDOUCÍ ODDĚLENÍ FINÁLNÍ EXPEDICE

  • Tachov

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ FINÁLNÍ EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do nadnárodní strojírenské výrobní společnosti v Tachově, otevíráme karierní přiležitost na pozici:

Váš profil:
-SŠ/VŠ vzdělání
-NJ na aktivní komunikativní úrovni
-dobrá znalost technické dokumentace a výkresů
-povědomí o technologii montáže výhodou
-manažerské a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
-znalost SAP velkou výhodou

Náplň práce:
-vedení pracoviště montáže a finální expedice zakázek o 20-ti zaměstnancích
-zastřešení odchodu zakázek ze společnosti, zodpovědnost za včasnost termínů
-dohled na správnost stavů strojních součástí na skladu a v SAP
-komunikace v NJ s vedením společnosti

Nabízíme:
-profesní realizaci na zodpovědné pozici, která kloubí techniku s logistikou
-mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
-prémiový systém
-příspěvek na dojíždění
-týden dovolené navíc, závodní stravování aj.

V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici, zašlete prosím životopis na e-mail: urbanova@perasperagroup.cz.
Volné místo vedoucí oddělení finální expedice pro lokalitu Tachov.