Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Seřizovač

Pracovní místo ( Seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Střížovice
Požadujeme SOU vzdělání technického směru, praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, výkonnostní a docházkové prémie, příspěvek na stravné, svoz zaměstnanců zdarma, 25. dní dovolené, 13. plat.
Pokud Vás tato pozice ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SEŘIZOVAČ požadujeme: vyučení a praxe ve strojním oboru nabízíme:stabilní zaměstnání na trvalý pracovní poměr, profesní růst, odměňování podle odvedené práce, sociální jistoty, dotované stravování Volné místo seřizovač pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Mikrona holding s.r.o. Týn nad Vltavou, Inzerováno dnes

ELEKTRO / STROJNÍ ÚDRŽBA | Jihlava, 1 směna Rozšiřujeme výrobní linku a hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozice: ELEKTRO ÚDRŽBA - ELEKTRIKÁŘ STROJNÍ ÚDRŽBA
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

SEŘIZOVAČ Náplň práce: Seřizování a přípravy zakázek na výrobních zařízeních ( laserový výsek, výsekové stroje, tvarovací stroje, digitální tisk … ), Zajištění dodržování stanoveného procesu a dosažení požadované kvality Požadujeme: Vzdělání technického ...
BBH Tsuchiya s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit