NSE Solutions, s.r.o.

mechanik - seřizovač

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Střížovice;
Požadujeme:
vzdělání technického směru s výučním listem; praxe na obdobné pozici výhodou; spolehlivost; zodpovědnost;
Náplň práce:
obsluha výrobní linky; průběžná kontrola správného výrobního procesu a finálních výrobků; pravidelná kontrola a údržba strojů; vedení záznamů o výkonu a údržbě;
Nabízíme:
práci v třísměnném provozu; výkonnostní a docházkové prémie; příspěvek na stravné; svoz zaměstnanců zdarma; zaměstnanecké benefity
Pokud Vás tato pozice zaujala, prosím domluvte si schůzku na telefonním čísle +420 777 432 700 nebo zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz.
Volné místo mechanik - seřizovač pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 02. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanik - seřizovač

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: NSE Solutions, s.r.o.
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šárka Hrabáková
E-mail: Šárka Hrabáková
Telefon: +420 777 432 700

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NSE Solutions, s.r.o.