Prodejce

Pracovní místo ( Prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro prodejce lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Obsluha do prodejny - maso / uzeniny Místo výkonu práce: Čapkova č.p. 787 357 35 Chodov u Karlových Var 1 Požadavky: znalost vietnamštiny výhodou Pracovní doba: 6:30 hod - 20:00 hod. Způsob kontaktu uchazečů: osobně p. HOP BUI THI na adrese: Čapkova č.p. 787 357 35 Chodov u ...
MIDA group s.r.o. Chodov, Inzerováno včera

Stavební dělníci Místo výkonu práce: okres Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h (možnost úpravy po dohodě). Nabízíme: svoz na pracoviště a zpět zajištěn, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 12:00-15:00 h) anebo ...
HOME DESIGN SOLUTION s.r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení Místo výkonu práce: prodejna smíšeného zboží, Evropská 2485/30a, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá (různé směny v rámci otevírací doby 8:00-19:00 h). Náplň práce: vykládání zboží z auta, ...
FIRST-NT, s.r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny