Pracovník technické podpory v IT

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník technické podpory v IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komunikace se stávajícími klienty (telefon, email, helpdesk)
- analýza a řešení jejich problémů
- spolupráce a komunikace s ostatními odděleními napříč firmou

Co očekáváme od kolegy na pozici technická podpora:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, vhodné i pro absolventy
• výbornou znalost práce s internetem a elektronickou poštou
• dobrá znalost a orientace v IT
• velmi dobré komunikační schopnosti (mluvený i písemný projev)
• analytické schopnosti, systematické myšlení, důslednost
• samostatný a iniciativní přístup k práci, pečlivost a odolnost vůči stresu
Výhodou je:
• praxe na obdobné pozici
• znalost internetových aplikací, hardware a sítí (PC, LAN, internet)
• základní povědomí o HTML
Co nabízíme:
• práci ve stabilní společnosti, která je předním výrobcem internetových aplikací již od roku 2002
• práci na zajímavých projektech (konzultace a poradenství při tvorbě eshopů, publikačních systémů, intranetů)
• získání nových zkušeností a praxe
• výborný pracovní kolektiv
• plně vybavené, moderní a klimatizované pracoviště
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Místo zaměstnání: Cerit Sience Park, Masarykova Univerzita, Botanická 68a, Brno.
Nástup: ihned
Volné místo pracovník technické podpory v it pro lokalitu Brno.