Odborný bezpečnostní pracovník

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Odborný bezpečnostní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle 602 935 880 nebo 739 545 226.

Informace o pracovním místě:

Nabízíme dlouhodobou brigádu 15 km od Karlových Varů. Jedná se o ostrahu objektu, kde se slouží 12ti hodinové směny denní/noční - krátký/dlouhý týden.

Práce je vhodná i pro OZP.

Požadujeme:

- Čistý TR
- Ochotu pracovat a zodpovědný přístup k práci
- Zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provoze

Nabízíme:

- Dlouhodobý přivýdělek
- Klidnou práci
- Finanční ohodnocení 65Kč/hod
- Zaškolení, uniformu
- Individuální přístup při plánování směn
Volné místo odborný bezpečnostní pracovník pro lokalitu Karlovy Vary.