Kalkulátor/přípravář

  • Bžany

Pracovní místo ( Kalkulátor/přípravář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NEHAS s.r.o. je dynamicky pracující firma zabývající se nákupem, výrobou, montáží a prodejem ocelových stavebních konstrukcí, strojních konstrukcí, zábradlí a projekčními celky pro stavby a průmysl.
Hledáme zaměstnance pro funkci:
KALKULÁTOR / PŘÍPRAVÁŘ ( s možností růstu ve funkci i platu ) ( s možností stát se spolumajitelem )
Popis práce
- kalkulace ceny, nákup
- kontakt se zákazníky a dodavateli telefonicky i mailem, domlouvání ceny i termínů, objednávání i poptávání.
Požadavky
- nadstandardní technické znalosti ocelových konstrukcí
- min. 2 až tři roky praxe v oboru příprava / kalkulace
- dobré organizační schopnosti
- schopnost výborně komunikovat německy, nebo anglicky slovem i písmem
Nástupní plat 35000Kč.
Kontakt: Markéta Jovanović Dis., prosím zasílat životopisy na email: jovanovic@nehas.cz
Volné místo kalkulátor/přípravář pro lokalitu Bžany.