Obchodní zástupce

  • Bruntál

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Firma Styroprofile, a.s. je český výrobce stavebních materiálů patřící mezi evropské lídry v oblasti výroby příslušenství pro zateplovací systémy ETICS, výroby sádrokartonových kon-strukcí, dělení ocelového a hliníkového plechu, extruze plastu, strojního obrábění, projekční činnosti i výroby jednoúčelových strojů.

Hledá do svého kolektivu kolegu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - pro region Čechy a Morava

Náplň práce
o péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
o aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů
o komunikace se zákazníky a analýza jejich potřeb,
o spolupráce s dalšími odděleními (výroba, expedice, marketing)

Požadujeme
o minimálně středoškolské vzdělání (obor stavebnictví je výhodou)
o uživatelská znalost balíčku MS Office, (znalost programu SAP výhodou)
o ŘP sk. B - aktivní řidič
o praxe v oblasti stavebnictví, stavebních materiálů, nebo obchodní činnosti
o samostatnou a kreativní osobnost
o příjemné vystupování, organizační a prezentační dovednosti
Nabízíme
o zázemí stabilní a prosperující společnosti
o odpovídající platové ohodnocení + provize z prodeje
o zaměstnání na hlavní pracovní poměr
o pružnou pracovní dobu, část práce formou HomeOffice
o zaměstnanecké benefity - služební automobil, mobilní telefon, notebook,
životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru
bližší informace k pracovnímu místu poskytne Tomáš Bláha, tel: 608 672 856, e-mail: to-mas.blaha@styrotrade.cz
Z : 20.10.2016
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Br