Fyzioterapeut/fyzioterapeutka - i absolvent

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Fyzioterapeut/fyzioterapeutka - i absolvent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA - oddělení Centrum doléčování a rehabilitace Tanvald
Požadavky:
- praxe není podmínkou (absolvent/ka)
- zájem o obor, spolehlivost, samostatnost
- SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie
Nabízíme:
- práci na zmodernizovaném pracovišti Centra doléčování a rehabilitace v Tanvaldu – detašované pracoviště Nemocnice Jablonec nad Nisou, p. o.
- spolupráci přátelského kolektivu
- významnou podporu specializačního vzdělávání v oboru
- vlastní organizaci práce
- nástup možný ihned, popřípadě dle dohody

Bližší informace podá vedoucí fyzioterapeutka, Jiřina Honzigová, tel. č. 483 345 811, e-mail: jirina.honzigova@nemjbc.cz, případně kontaktujte personální oddělení, e-mail: pavel.kures@nemjbc.cz
Volné místo fyzioterapeut/fyzioterapeutka - i absolvent pro lokalitu Jablonec nad Nisou.