Marketingový manažer

  • Brno

Pracovní místo ( Marketingový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požadujeme:
* VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na marketing
* minimálně 2 roky praxe v marketingu (ideálně oblast potravin)
* zkušenosti s on-line marketingem a PR výhodou
* aktivní znalost AJ slovem i písmem
* samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup, otevřenost, inovativní přístup, kreativita
* výborné komunikační schopnosti, dynamická osobnost, týmový hráč
* organizační schopnosti, orientace na výsledek
* řidičský průkaz sk. B

Popis činnosti:
* vedení malého kolektivu lidí
* vytvoření a realizace koncepce marketingu, strategie
* koordinace vývoje a výroby nových výrobků včetně obalů
* tvorba a řízení marketingových plánů
* organizační zajištění marketingových aktivit
* mediální / on-line komunikace
* zpracování analýz (konkurence, prodejních výsledků)
* marketingová podpora obchodu, organizování veletrhů v zahraničí, monitoring zahraničních trhů
* správa webových stránek, e-shopu
Nabízíme:
* zázemí úspěšné společnosti
* zajímavou a různorodou práci
* možnost seberealizace
* práci na HPP
* motivující finanční ohodnocení
* služební vozidlo
* stravenky, mobil, notebook
* nástup ihned nebo dle dohody
Volné místo marketingový manažer pro lokalitu Brno.