Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky

Vychovatel,-ka

Odeslat

Pracovní náplň
práce s dětmi ve speciálním školském zařízení (ústavní výchova, předběžné opatření), praxe v oboru
Volné místo vychovatel,-ka pro lokalitu Počátky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel,-ka

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky
Ulice: Horní 617
Město: Počátky
PSČ: 394 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jiřina Nesládková
E-mail: Mgr. Jiřina Nesládková
Telefon: +420 565 495 384

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky