GOOD LUCK,spol. s r.o.

Pokojská

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro pokojská lokalitu Nový Bydžov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokojská

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: GOOD LUCK,spol. s r.o.
Ulice: Třída Čsl. armády 100
Město: Nový Bydžov
PSČ: 504 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kroupa
E-mail: goodluck_sro@volny.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GOOD LUCK,spol. s r.o.