IT administrátor a správce sítě

  • Brno

Pracovní místo ( IT administrátor a správce sítě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Damedis s.r.o. je česká obchodní společnost působící od roku 2014 na trhu tiskových a kancelářských řešení pro firmy a domácnosti. Jsme vlastníkem značky PrintLine - top značky v oblasti alternativních náplní do tiskáren. Získali jsme certifikát Czech Top 100 a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR.
Do našeho týmu dvou IT techniků hledáme nového kolegu/kolegyni s praktickými zkušenostmi se správou PC.

Požadujeme :
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- síťová problematika a základní protokoly TCP/IP
- HW - schopnost diagnostiky závady PC
- klientské systémy Windows a MS Office
- znalost serverových systémů Windows Server, terminal server
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- práce na podobné pozici výhodou

Očekáváme:
- proaktivní přístup k řešení požadavků
- příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Náplň práce:
- správa a podpora uživatelů PC stanic s OS Microsoft (50 stanic)
- základní administrace uživatelů v rámci serverových systémů
- management tiketovacího systému a určování priorit
- denní komunikace s uživateli v ČR a na Slovensku

Nabízíme:
- rozmanitou a samostatnou práci
- získávání odborných zkušeností
- motivující finanční ohodnocení
- pracovní smlouvu na HPP s možností prodloužení

Své životopisy posílejte na fe
Volné místo it administrátor a správce sítě pro lokalitu Brno.