Obchodní manažer/ka pobočky pro velkoobchodní prodej nábytkového kování

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní manažer/ka pobočky pro velkoobchodní prodej nábytkového kování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: lubos.kopecky@kopeckycz.cz

Hledáme obchodního manažera/ku pobočky Brno pro velkoobchod nábytkového kování a interiérových doplňků. Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi s možností profesního růstu.
Náplň práce:
- komunikace se zákazníkem (osobní, telefonická)
- příjem objednávek, zpracování nabídek
- odborné poradenství
- péče o stávající klienty
- vedení chodu provozovny
- řešení reklamací
- plánování expedice a logistiky pro danou oblast
Nabízíme:
- stabilní zázemí menší rodinné firmy
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké výhody
- možnost nástupu ihned
- zajímavé platové ohodnocení
- práce v centru Brna bez nutnosti cestování
Požadujeme:
- chuť pracovat a ochota učit se novým věcem
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- výborné organizační schopnosti
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- znalosti z oblasti výroby nábytku či zkušenosti s obchodem výhodou
- osobní přístup a zodpovědnost při práci s klienty
- znalost práce na PC - MS Office
Volné místo obchodní manažer/ka pobočky pro velkoobchodní prodej nábytkového kování pro lokalitu Brno.