Obchodně technický specialista - Trutnov

  • Trutnov

Pracovní místo ( Obchodně technický specialista - Trutnov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nového kolegu či kolegyni na obchodní pozici.

Čemu se u nás budete věnovat?

* přímý prodej zboží zákazníkům
* příjem poptávek, objednávek
* zpracování nabídek, konzultační činnost
* smluvní uzavření obchodního případu, fakturace
* spolupráce s obchodními zástupci a dalšími kolegy na pobočce

Naše očekávání:

* vzdělání technického směru (TZB – velkou výhodou)
* praxe na obchodní pozici velkou výhodou
* praxi na obdobné pozici, obor: voda, topení, plyn – vítáme!
* zkušenosti s informačním systémem typu Navision, SAP – výhodou
* ŘP sk. B
* odpovědnost, orientaci na zákazníka, loajalitu

Co Vám nabízíme?

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
* zaškolení zkušenými kolegy z oboru
* motivující finanční ohodnocení
* zaměstnanecké benefity - sick days, stravenky, MultiSport karta, odměny za různá výročí, slevy na nákup zboží
* možnost pracovního postupu
* ihned pracovní poměr na dobu neurčitou
Volné místo obchodně technický specialista - trutnov pro lokalitu Trutnov.