Odborný prodejce/skladník - Žďár nad Sázavou

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Odborný prodejce/skladník - Žďár nad Sázavou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Odborný prodejce/skladník IC pro pobočku ve Žďaru nad Sázavou.

Čemu se u nás budete věnovat?

* pozice zahrnuje přímý prodej zboží zákazníkům velkoobchodu (instalatér-centrum)
* dále máte zodpovědnost za příjem poptávky zákazníků a potvrzení objednávky, a to osobně, telefonicky či písemně
* smluvní uzavření obchodu, fakturace dodaného zboží
* z hlediska manipulace se zbožím bude ve Vaší kompetenci příjem a výdej zboží na IC, evidence v informačním systému
* spolupráce s úsekem nákupu
* rychlá obsluha zákazníka

Naše očekávání:

* SOU/SŠ – technického, stavebního směru (výhodou)
* práci na PC (běžný uživatel)
* zkušenost s informačním systémem typu Navision, SAP, apod. (výhodou)
* ŘP sk. B
* praxi na obdobné pracovní pozici (vítáme)
* odpovědnost, pracovitost, zákaznickou orientaci

Co Vám nabízíme?

* stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
* motivující finanční ohodnocení
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* zaměstnanecké benefity - sick days, stravenky, MultiSport karta, odměny za různá výročí, slevy na nákup zboží
* zapracování zkušenými kolegy z oboru
* místo výkonu práce Žďár nad Sázav
Volné místo odborný prodejce/skladník - žďár nad sázavou pro lokalitu Žďár nad Sázavou.