Specialista pro konstrukci v automotive

  • Tachov

Pracovní místo ( Specialista pro konstrukci v automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro velmi dobře prosperující výrobní firmu hledáme SPECIALISTY PRO KONSTRUKCI interiérových dílů automobilů.

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ technického směru
- znalost práce v programu Catia, AutoCad výhodou
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- praxe vítaná
- týmový duch, systematičnost, komunikativní povahu

Nabízíme:
- lákavé finanční ohodnocení, odměna na Vánoce a dovolenou
- možnost profesního růstu
- vstřícné pracovní podmínky - stravování, penzijní a životní pojištění

Vaše odpovědi spolu s životopisem prosíme na email: maxova@perasperagroup.cz, pro telefonický kontakt volejte 702 042 812.
Volné místo specialista pro konstrukci v automotive pro lokalitu Tachov.