VEDOUCÍ PRACOVNÍK personálního útvaru + mzdová účetní

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PRACOVNÍK personálního útvaru + mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní činnosti:
• provádí personální management zaměstnavatele, tj. veškeré činnosti spojené s řízením lidských zdrojů v integrovaném systému řízení
• vypracovává pracovní smlouvy a dohody
• zabezpečuje pracovní podmínky a sociální péči pro zaměstnance
• zabezpečuje podmínky pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci
• zajišťuje a organizuje vzdělávání zaměstnanců + projekty o vzdělávání
• vyřizuje pracovní úrazy
• jedná a spolupracuje s příslušnými orgány
• zpracovává kompletní výpočet mezd
• provádí roční zúčtování daní
• archivuje dokumenty
Profil vhodného kandidáta:
• min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
• znalost zákoníku práce
• znalost pracovně právních předpisů
• znalost mzdového účetnictví
• zkušenosti s jednáním s lidmi
• komunikativnost, empatie
• praxe v oboru nejméně 2 roky
Nabízíme:
• stravenky, závodní stravování
• pracovní poměr na základě pracovní smlouvy
• mzda od 27 000 Kč
Volné místo vedoucí pracovník personálního útvaru + mzdová účetní pro lokalitu Liberec.

Vložit inzerát