Servisní technik - elektromechanik

  • Varnsdorf

Pracovní místo ( Servisní technik - elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: MDG Servis s. r. o., Dělnická č.p. 3272, 407 47 Varnsdorf 1 + servisní práce po ČR a EU
požadavky: vzdělání technického směru - obor elektro, praxe v oboru, znalost NJ nebo AJ vítána, znalost problematiky elektro kovoobráběcích strojů, vyhláška 50/1978 (elektromechanik), řidičský průkaz sk. B, řemeslná zručnost
nabídka: perspektivní zaměstnání v zavedené firmě, samostatná a zajímavá práce v moderním prostředí, možnost odborného růstu a zyšování kvalifikace, vysoké finanční ohodnocení, nástupní mzda 15000 - 20000 Kč
kontakt: zájemci zašlou živopis na adresu MDG Servis s. r. o., Dělnická č.p. 3272, 407 47 Varnsdorf 1 nebo na e-mail mdg-servis@mdg-servis.cz, m.janku@mdg-servis.cz
bližší infromace poskytne paní Miloslava Janků na tel. 412 374 197 nebo 721181181
Volné místo servisní technik - elektromechanik pro lokalitu Varnsdorf.