INSPEKTOR KVALITY

  • Písek

Pracovní místo ( INSPEKTOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
- kontrola kvality v automobilovém průmyslu
- vizuální kontrola výrobků dle schválených standardů kvality
- jednodušší administrativní úkony
- fyzicky nenáročná práce

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- dobrý zrak
- flexibilita, dynamičnost a organizační schopnosti
- stabilní docházka
- praxe v kontrole kvality v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme:
- kariérní růst
- bonusový systém pro zaměstnance
- 80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%

První kontakt na tel. 720 966 021 nebo na e-mail: ondrej.g@gpqm.com.
Volné místo inspektor kvality pro lokalitu Písek.