Obchodní referent/referentka

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní referent/referentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši pobočku v Brně hledáme zaměstnance na HPP.
Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: brno2@be-p.cz nebo osobní schůzka po telefonické domluvě na tel.č. 725 316 861

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Nástupní plat 15000,- + odměny (po zapracování 20000+)
- Pravidelný školící program
- Možnost využití firemního automobilu

Požadujeme:
- Chuť učit se novým věcem
- Komunikativní osobnost
- Schopnost organizace času
- Znalost práce na PC a s tabletem výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou ne podmínkou

Náplň práce:
- úzká spolupráce s regionálním manažerem,
- vyřizování požadavků firemních zákazníků
- příprava obchodních nabídek
- aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení
- pravidelný reporting, související administrativa
Volné místo obchodní referent/referentka pro lokalitu Brno.