Prodavačka, salátka, lahůdkářka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Prodavačka, salátka, lahůdkářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Okružní č.p. 3368/7, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: zajišťuje provoz prodejny, prodej pekařského,lahůdkářského a cukrárenského zboží,obsluhu zákazníků a pokladny.Jedná se o prodej lahůdkařiny,pekařiny a cukrařiny v nově, moderně zařízené provozovně.
Požadujeme dobré komunikační dovednosti, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a dále se vzdělávat,uživatelská znalost PC výhodou .Pracuje se na krátký-dlouhý týden,základní znalost práce s PC.
Nabízíme možnost zajímavých výdělků.
V případě zájmu zasílejte své životopisy e-mailem: mimopacesova@seznam.cz
Volné místo prodavačka, salátka, lahůdkářka pro lokalitu Ústí nad Labem.