OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste komunikativní a umíte naslouchat potřebám jiných? Jste alespoň trochu technický typ? Máte zájem přispět k úspěchu společnosti působící přes 10 let v oboru topení a ohřevu vody tepelnými čerpadly a solárními systémy? Chcete mít příjmy podle dosažených výsledků v poradenské a obchodní činnosti a nikoli za odpracované hodiny? Pojďte do toho s námi! Důkladně Vás naučíme efektivní práci v konzultačním prodeji tohoto typu. Pošlete profesní CV na adresu personal@ae-energie.cz
Náplň práce: vyhledávání zákazníků a sjednávání realizačních zakázek, soukromý i firemní segment.
Požadavky: ŘP sk. B, znalost práce na PC, spolehlivost, loajalita, cílevědomost, efektivita, systematický, konstruktivní a pozitivní přístup, výborné organizační a komunikativní schopnosti, zkušenosti v oblasti obchodu.
Nabízíme: motivační ohodnocení s velmi vysokou pohyblivou složkou, příspěvek na stravenky, malý kolektiv.
Zaslat životopis e-mailem na jindrich.simon@ae-energie.cz podmínkou, proběhne výběrové řízení a vstupní test, nechodit osobně.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Liberec.