ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OVOCNÉHO SADU

  • Žernov

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OVOCNÉHO SADU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Galafruit s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici Zástupce vedoucího ovocného sadu.

Náplň práce: práce na PC, kontrolní práce v sadech, řízení a vyhodnocení práce malých pracovních skupin

Požadavky: SŠ s maturitou, VŠ (výhodou), dobrá znalost práce na PC, odpovědný přístup k práci, časová flexibilita/práce v režimu krátký/dlouhý týden, zájem o práci v sadech (praxe a zkušenosti v oboru výhodou)

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, práce v moderních sadech, plat 25.000,- až 30.000,- hrubá mzda/měsíc

kontakt: telefonicky 283 847 220, životopisy e-mailem: nabor@vviss.cz
Volné místo zástupce vedoucího ovocného sadu pro lokalitu Žernov.