František Černík

ošetřovatel hospodářských zvířat

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Vidhostice 30, Vroutek, 4411 01 Podbořany
řidičské oprávnění sk. B, sk.T
kontakt: 776884788, fandik@email.cz, domlluvte si telefonicky osobní schůzku - v sídle společnosti Vidhostice 30
Volné místo ošetřovatel hospodářských zvířat pro lokalitu Vroutek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ošetřovatel hospodářských zvířat

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: František Černík
Ulice: 30
Město: Vroutek
PSČ: 441 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Černík
E-mail: fandik@email.cz
Telefon: +420 776 884 788

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: František Černík