BB WEST CZ s.r.o.

vedoucí úseku v restauračním provozu

Odeslat

Pracovní náplň
Restaurace BAGETERIE BOULEVARD v NC Plzeň Plaza přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do pozice vedoucí úseku.
Praxe není potřeba, vše Vás naučíme.
Nabízíme:
- nástupní mzdu + bonus, nárůstné
- ošatné
- příplatky za práci o víkendu
- slevy na firemním stravování
Neváhejte, pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte.
Těšíme se na Vás.
Volné místo vedoucí úseku v restauračním provozu pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 03. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: vedoucí úseku v restauračním provozu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Management, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: BB WEST CZ s.r.o.
Ulice: Radčická 2
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BB WEST CZ s.r.o.