ZDRAVOTNÍ SESTRA - BALNEO (NEREGISTROVANÁ)

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA - BALNEO (NEREGISTROVANÁ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT: e-mailem, telefonicky, osobně Po-Pá 9:00-12:00, 13:00-15:00, hr@imperial-group.cz, tel: 353206048
Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci
Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská společnost působící v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO BALNEOPROVOZ.

NABÍZÍME:
zajímavé mzdové ohodnocení
jednosměnný provoz 6:50 - 15:20
zaměstnanecké benefity
personální obědy za 15,- Kč
možnost ubytování
získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů
příjemné a moderní pracovní prostředí
možnost dalšího vzdělávání

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
provádí jednotlivé odborné výkony dle ordinace lékaře
připravuje a provádí léčebné procedury (elektroléčba, oxygenoterapie, příp. pneumopunktura apod.)

POŽADUJEME:
ukončené středoškolské zdravotnické vzdělání s maturitou - obor zdravotní asistent
znalost německého a ruského jazyka (anglický jazyk je výhodou)
příjemné vystupování, komunikativní
spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Volné místo zdravotní sestra - balneo (neregistrovaná) pro lokalitu Karlovy Vary.