referent/ka odbytu

  • Strakonice

Pracovní místo ( referent/ka odbytu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT(KA) ODBYTU
Pracoviště: MOIRA CZ, a.s., Kochana z Prachové 121, 386 01 Strakonice
POŽADAVKY: :znalost práce na PC, znalost AJ/NJ výhodou, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování
Prac.činnost: přijímání objednávek, jejich vyřizování, spolupráce s vedoucími prodejen
Vzdělání: SŠ (ekonomika, marketing, obchod)
Mzda:12.000,- Kč
Prac.poměr: HPP na dobu určitou 1.11.2016 - 22.12.2016
Směnnost: jednosměnný provoz, možnost zkrácené pracovní doby
Výhody: stravenky

V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy na e-mailovou adresu: info@moira.cz
Do předmětu vždy uvádějte heslo ODBYT

Kontaktní údaje:
Magdalena Prokopová - sekretariát
Tel.č. 777 738 844, 380 425 900
E-mail: info@moira.cz
Volné místo referent/ka odbytu pro lokalitu Strakonice.