Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: pokladní
Přijmeme pracovníky na pozice pokladní. Požadujeme příjemné vystupování, proklientský přístup, komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme zaškolení, zaměstnanecké benefity - stravenky, prémiový řád.
Nástup možný ihned. Mzda: 14 500,- až 16 500,- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Pomocná účetní Základní znalosti účetnictví, faktury přijaté, faktury vydané, pokladna, znalost Word, Excel, znalost účetního programu Pohoda vítána. Volné místo pomocná účetní pro lokalitu Bludov.
AZ CARE s.r.o. Bludov, Inzerováno včera

Vedoucí směny - obsluha bistra Galerie Slovany s.r.o. přijme pro nově otevřeného BISTRA obsluhu /prodej pouze přes pult/. Bistro se zaměřením na zdravou výživu a italskou kuchyni. Příjem objednávek, výdej jídel a nápojů. Obsluha pokladního systému. Požadujeme: samostatnost, ...
TORTERA, s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Pracovníci ostrahy, strážní e-mail: nabor@apeurope.cz Přijmeme bezpečnostní pracovníky na pozici Detektiv v prodejně -Práce za pokladnou, provádění inventur -Práce v uniformě Požadujeme: ochotu pracovat spolehlivost, samostatnost, výpis z rejstříku trestů bez záznamu zdravotní ...
APEurope s.r.o. Černošice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit