BILLA, spol. s r. o. Pokladní

Pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: pokladní
Přijmeme pracovníky na pozice pokladní. Požadujeme příjemné vystupování, proklientský přístup, komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík.
Nabízíme zaškolení, zaměstnanecké benefity - stravenky, prémiový řád.
Nástup možný ihned. Mzda: 14 500,- až 16 500,- Kč.
Kontakt:Hlavínová Eva ( vedoucí prodejny ), tel.: 725 206 317, e-mail: p.jilek@billa.cz
Místo výkonu práce:BILLA, spol. s r. o., provozovna Sedlčany, Sedlecká č.p. 599
Volné místo pokladní pro lokalitu Sedlčany.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 10. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r. o.
Ulice: Sedlecká 599
Město: Sedlčany
PSČ: 264 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Hlavínová
E-mail: Eva Hlavínová
Telefon: +420 725 206 317

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.