KOORDINÁTOR/-KA NOČNÍ SMĚNY NA ODDĚLENÍ DISTRIBUCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/-KA NOČNÍ SMĚNY NA ODDĚLENÍ DISTRIBUCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou, jedná se o práci v noci a částečně v chladu
- Náplň práce: vedení noční směny na distribuci; zajištění komunikace a procesů ve spolupráci s dalšími odděleními na storu; administrativní úkony (kontrola správnosti objednávek, kontrola procesů, apod.); příprava a kompletace objednávek
- Požadujeme: min. SŠ (výhodou zaměření obchodní, potravinářské); praxe v oboru a na obdobné pozici výhodou; zkušenosti s vedením kolektivu výhodou; dobrá znalost práce na PC (Excel, Word); dobré komunikační a organizační schopnosti; časová flexibilita, aktivní přístup, zodpovědnost, fyzická a psychická odolnost; trestní bezúhonnost
- Nabízíme: stabilní zázemí mezinárodní firmy s možností profesního růstu; zaměstnanecká nákupní karta; sleva na pohonné hmoty; zaměstnanecké benefity formou kafeterie a další výhody
- V případě zájmu o pozici zašlete Váš životopis na email: ahr07@makro.cz nebo kontaktujte personální oddělení: Klára Půlpánová - tel: 603 850 171
Volné místo koordinátor/-ka noční směny na oddělení distribuce pro lokalitu Hradec Králové.