Skladník úředník

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Skladník úředník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Z důvodu rozšíření našich aktivit hledáme pro pobočku v Kroměříži zaměstnance na pozici Skladník prodejce.
Požadujeme:
SOU/ SŠ elektrotechnického směru, silnoproud výhodou, možno i absolventi
Základní znalost elektrotechnického materiálu
Pečlivost, samostatnost, zákaznický přístup
VZV výhodou
Nabízíme:
Zaměstnání ve stabilní české společnosti
Motivační mzdové ohodnocení
Zaměstnanecké výhody
Zavedený systém vzdělávání
Profesní růst
Náplň práce:
Vychystávání elektromateriálu
Obsluha a poradenství zákazníkům pobočky
Skladová evidence
V případě zájmu Vás prosíme o zaslání profesního životopisu na email. jiri.plevac@elkov.cz. Pokud se Vám do 30 dnů od zaslání profesního životopisu neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali našim požadavkům. Děkujeme Vám za pochopení. První kontakt pouze emailem či telefonem a BEZ DOPORUČENEK.
Volné místo skladník úředník pro lokalitu Kroměříž.