Hlavní účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

o Třídění a zadávání faktur za nákup i prodej
o Přípravu podkladů pro DPH
o Zpracování a příprava českého DPH
o Archivace dokladů
o Měsíční/roční uzávěrky, kontrola účtů
o Zpracování účetnictví organizačních složek

Pro uvedenou pozici jsou nezbytné tyto znalosti:
o Perfektní znalost CZ účetních standardů, praxe min. 5 let
o Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
o Znalost AJ výhodou
o Zkušenost se systémem ABRA G3 velikou výhodou

Očekáváme tyto vlastnosti
o Aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
o Ochotu učit se novým věcem
o Schopnost analyzovat a přicházet s novými řešeními
o Schopnost efektivně pracovat v týmu
o Pozitivní přístup
Nabízíme
o Samostatnou, atraktivní a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek
o Zázemí stabilní společnosti,
o Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností
o Možnost individuálních jazykových kurzů a odborných školení
o Další benefity - příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, sport.akce, teambuildingy
o Přátelský pracovní kolektiv
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Brno.