Pomocný montážní technik interiérových prvků - sklo, hliník, dřevo

  • Brno

Pracovní místo ( Pomocný montážní technik interiérových prvků - sklo, hliník, dřevo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.kopecky@alfastyl.cz

Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi (vhodné pro absolventy), kteří by se rádi zapojili do našeho týmu mladých lidí pracujících na zajímavém projektu interiérových doplňků ze skla a hliníku.
Hledáme montážního technika pro pomoc při montážích interiérových prvků ze skla a zpracování doplňků z hliníku. Práce v mladém, příjemném kolektivu s požadavkem na zručnost, samostatnost, preciznost a aktivní přístup.

Náplň práce:
- pomoc při jednoduchých montáží skleněných prvků v interiéru
- pomoc v dílně při zpracování hliníkových doplňků
- řízení dodávky do 3,5t
- nakládka / vykládka materiálu
- zpracování cenových nabídek
- komunikace se zákazníkem
- doplňování obrázků, textů na webovou prezentaci
- administrativa, práce s PC (office)
Nabízíme:
- práce v mladém a příjemném kolektivu
- stabilní zázemí menší rodinné firmy
- zajímavá práce s designem interiérů
- zaměstnanecké výhody
- možnost nástupu ihned
- zajímavé platové ohodnocení
- možnost kariérního růstu
- práce v centru Brna
Požadujeme:
- chuť pracovat a zápal pro věc
- výborné organizační schopnosti
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- zručnost a technická zdatnost
- komunikativnost, příjemné vystupování
- zkušenosti z oblasti návrhu či výroby nábytku výhodou
- znalost práce s PC - MS Office,
- řidičský průkaz sk. B
Volné místo pomocný montážní technik interiérových prvků - sklo, hliník, dřevo pro lokalitu Brno.