KONTROLOR/KA KVALITY

  • Písek

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměstnání nejprve na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti, po zapracování možnost pracovního poměru.
Pracovní doba: směny dle dohody, plný nebo zkrácený úvazek

Pracovní náplň:
Kontrolní činnost dle daných instrukcí za účelem zajištění nejvyšší kvality výrobků
Množstevní, kvalitativní a vizuální kontrola dílů dle specifikace
Oprava vadných dílů
Práce v Písku ve firmě Aisin s.r.o., Advics s.r.o.

Požadujeme:
Dobrý zdravotní stav (hlavně zrak)
Manuální zručnost
Minimálně výuční list
Ochotu pracovat ve vícesměnných provozech
Samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
Výhodou:
Řidičský průkaz skup. B
Praxe v automobilovém průmyslu

Nabízíme:
Dobré finanční ohodnocení
Získání praxe
Možnost kariérního růstu
Práci na HPP, DPP, DPČ
Odměna od 100 - 105,- Kč / hod. + příplatky
Příplatky za soboty, neděle, státní svátky, přesčasy.
Příspěvek pro dojíždějící na dopravu

První kontakt na tel.: 601 230 409, e-mail: vasakova@aqc.cz, vasakova.aqc@gmail.com
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Písek.