Obchodní zástupce

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Náplň práce: prodej služeb v portfoliu firmy (servis PC a správa sítí, automatizované zálohování dat, šifrování a bezpečnost, obnova poškozených dat, tvorba webový stránek)
Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, zkušenosti z prodejem, základní orientace v IT.
Nabízíme: mzdu 11 200 - 25 000,- Kč., možnost práce z domova a pružná pracovní doba, časové konto (možnost napracovat hodiny a pružně vybírat jako náhradní volno), 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days, lze využít i pro péči rodinných příslušníků), 4 dny studijního volna (např. pro studium na střední nebo vysoké škole, řidičského oprávnění, jazykového kurzu, odborného semináře atd.), 4 dny pro samostudium v rámci oboru/pracovní pozice (lze vybírat i po hodinách), 5 dní rodičovská dovolená (při narození dítěte jako pomoc matce), proplacení (plné/částečné) řidičského průkazu, proplacení (plné/částečné) školení a kurzů dle výběru zaměstnance, pomoc (zdarma nebo za výrobní náklady) na služby co firma poskytuje svým zákazníkům.
Hlásit se telefonicky.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Ústí nad Labem.