Referent majetkové správy (správce majetku)

  • Jeseník

Pracovní místo ( Referent majetkové správy (správce majetku) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
SPRÁVCE MAJETKU - HOSPODÁŘ

Charakteristika pozice:
komplexní zajišťování majetkové správy objektů školy a dlouhodobého majetku - nabývání, pronájem, investice a opravy
organizace úseku údržby a úklidu
zajištění odpadového hospodářství, revizí
sledování a evidence spotřeby energií
zásobování školy provozním materiálem (čistící a hygienické prostředky, ochranné pomůcky, materiál pro opravy a údržbu)
vedení evidence drobného dlouhodobého majetku a jeho inventarizace
vedení skladového hospodářství
vedení evidence autoprovozu
Požadujeme:
SŠ s maturitou nejlépe v technickém oboru
dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet)
samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
aktivní přístup k plnění pracovních úkolů
výborné komunikační a organizační schopnosti
praxe ve veřejném sektoru, popř. v oboru výhodou
Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve veřejném sektoru
platový tarif dle nařízení vlády č. 564/2006Sb., hrubý plat základní od 13 920 do 20 970 Kč (podle let započitatelné praxe, možnost osobního ohodnocení)
práci v příjemném kolektivu a prostředí
závodní stravování
Nástup možný ihned, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Práce vhodná také pro osoby OZP s max. 2.st. invalidity s ohledem na výkon práce

Strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 21. 10. 2016 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím e-mailu nebo pošty.
Kontakt
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník
Ing. Eva Furiš Je