Manager/ka v reklamní agentuře

  • Sokolov

Pracovní místo ( Manager/ka v reklamní agentuře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky (p. Vlasatá - 777 287 255)
- nebo e-mailem (obchod@fornica.cz).

Místo výkonu práce: Sokolov

POŽADUJEME:
- organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kreativita, řidičský průkaz
skupiny B, dobrá
- znalost NJ popřípadě AJ, výborná znalost práce s pc - MS office, zkušenosti v oboru
marketingu, obchodu
- výhodou, znalost podvojného účetnictví výhodou, praxe na odborné pozici vítána

NABÍZÍME:
- zajímavou a pestrou práci s možností osobního rozvoje, práci v mladém kolektivu, hlavní
pracovní poměr,
- práci na zakázkách v oboru marketingu, propagace, tisku, apod., odpodvídající ohodnocení,
firemní benefity.

Pracovní doba: 08.00-16:30 hodin
Volné místo manager/ka v reklamní agentuře pro lokalitu Sokolov.