úředník/ce odboru projektového řízení a informatiky II.

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( úředník/ce odboru projektového řízení a informatiky II. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE doručit přihlášku.
Druh práce: úředník (informatik - podpora uživatelů)
Místo výkonu práce: Karlovy Vary
Platová třída odpovídající druhu práce:PT 9
Pracovní doba: po,st - 8.00 - 17.00, út,čt - 8.00 - 15.00, pá - 8.00 - 14.00 hod.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.
Další předpoklady: střední vzdělání s maturitní zkouškou
Lhůta pro doručení přihlášky: 24. října 2016 včetně, přihlášky doručené na podatelnu KÚKK po stanovené lhůtě budou vyřazeny

Požadujeme:
Dobrá znalost informačních a komunikačních technologií, dobrá znalost MS Office,
Dobrá znalost prostředí Internetu a elektronické pošty
Znalosti HW pracovních stanic PC a příslušenství (tiskárny, skenery, čtečky).
Dobrá znalost principů asymetrické kryptografie
Znalosti technologií Microsoft Windows Server, Active direktory
Znalost programování řešení na platformě PHP nebo .NET, JavaScript, SQL,
Jazykové znalosti minimálně AJ pasivně
Řidičský průkaz sk.B.

Výhodou:
Dobré znalost OS pracovních stanic, zejména MS Windows, znalosti OS LINUX a OSX
Znalost a architektury certifikačních autorit
Znalost správy a nasazení technologie Sharepoint
Dobrá znalost AJ v oblasti informačních technologií.
Dobrá komunikativnost, pozitivní přístup k lidem.

Náležitosti písemné přihlášky: dle § 7, odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb.
jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození zájemce; státní příslušnost zájemce, místo trvalého pobytu zájemce; číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana); datum a podp