Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OBSLUHA BETONÁRNY

Pracovní místo ( OBSLUHA BETONÁRNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:3/1/2018
Provoz jednosměnný, požadujeme zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, dobré pracovní návyky, dobrý zdravotní stav.
ŘP sk. B - strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt telefonicky od 15 hod., e-mailem - viz výše.
Volné místo obsluha betonárny pro lokalitu Staříč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Gumaři výrobních provozů Náplň práce - Obsluha strojů na zpracování výrobků z pryže - Čtyřsměnný provoz Nabízíme 13. a 14. mzda, závodní stravování, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, sociální programy, a další.. Volné místo gumaři výrobních provozů pro lokalitu ...
Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. Otrokovice, Inzerováno před 2 dny

Strojírenští operátoři Hlavní pracovní náplní je: obsluha jednoúčelového pájecího stroje, lisování výrobků, kalení výrobků, navlékání kroužků na výrobky, testování výrobků heliovým testem, balení výrobků, popis výrobků laserem, kontrola a měření vyráběných dílců, obsluha ...
Forschner PTZ, spol. s r.o. Napajedla, Inzerováno před 2 dny

OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY (CIZ) B15 z:13/12/2018 (CIZ) Praxe v oboru vítána. Anglický jazyk výhodou, polský jazyk výhodou. Nabízíme stravování s příspěvkem zaměstnavatele, prémie až 2x ročně, 25 dnů dovolené, pitný režim na pracovišti zdarma. Kontakt e-mailem viz výše. Volné ...
STEELTEC CZ, s.r.o. Třinec, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit