NETO HOLDING s.r.o.

OBSLUHA BETONÁRNY

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:1/11/2017
Provoz jednosměnný, požadujeme zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, dobré pracovní návyky, dobrý zdravotní stav.
ŘP sk. B - strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt telefonicky od 15 hod., e-mailem - viz výše.
Volné místo obsluha betonárny pro lokalitu Staříč.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - strojnický průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBSLUHA BETONÁRNY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: NETO HOLDING s.r.o.
Ulice: 546
Město: Staříč
PSČ: 739 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Klímková M., Stoklasa I.
E-mail: Klímková M., Stoklasa I.
Telefon: +420 739 485 301,739 485 303

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NETO HOLDING s.r.o.