Pasivní zákaznická linka Vodafone

  • Chrudim

Pracovní místo ( Pasivní zákaznická linka Vodafone ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim IV
NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace se zákazníky společnosti Vodafone a.s. (příchozí hovory), poskytování informací o produktech a službách společnosti Vodafone a.s., zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem zákaznického centra
POŽADUJEME: základní znalost práce na PC, výborné komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, schopnost učit se, přijímat nové informace a ochotu dále se vzdělávat.
NABÍZÍME: prima kolektiv, zajímavou práci v perspektivním odvětví, možnost pracovat na zkrácený úvazek i plný úvazek, hodinová mzda (100 Kč/hod) + prémie, SPECIÁLNÍ NÁSTUPNÍ BONUS 6 000 Kč, placené vstupní školení, zaměstnanecké benefity - stravenky (již od prvního dne nástupu), výrazně zlevněné volání - neomezené volání, sms a 10 GB dat za 75 Kč/měsíc, služební mobilní telefon, pracoviště v Chrudimi.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-17.(pokud nezvedají telefon, zavolají zpět nebo e-mailovou adresou.
Volné místo pasivní zákaznická linka vodafone pro lokalitu Chrudim.