BETONIKA spol. s r.o.

Betonář/ka, armovač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo e-mailem rasovice@betonika.cz.
- ZŠ
Volné místo betonář/ka, armovač/ka pro lokalitu Týniště nad Orlicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Betonář/ka, armovač/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: BETONIKA spol. s r.o.
Město: Týniště nad Orlicí

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Kollert
E-mail: Petr Kollert
Telefon: +420 494 514 121

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BETONIKA spol. s r.o.