kuchař/kuchařka (šéfkuchař/ka)

  • Vinařice

Pracovní místo ( kuchař/kuchařka (šéfkuchař/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vzdělání v oboru gastronomie (možno i vyučen), znalosti a zkušenosti s vedením kolektivu, spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav

Platové podmínky:
platová třída 7. dle NV o platových poměrech zaměstnanců; platový stupeň dle dosažené praxe + zvláštní příplatek

Pracovní doba:
nepravidelné rozvržení směn v týdnu.
Pracoviště v dosahu MHD

Nabízíme:
vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních střediscích VS ČR
možnost ubytování
dodatková dovolená
přidělení finančního limitu z FKSP na rekreaci, penzijní připojištění, sport a kulturu
možnost sauny a posilovny zdarma v areálu věznice

Bližší informace o pracovní náplni a přijímacím řízení podá pracovník personálního referátu věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese.
U přiloženého životopisu je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby
přijímacího řízení dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

Kontakt : Personální oddělení věz. Vinařice - Mgr. J. Černý tel.:312291748
email: jcerny@vez.vin.justice.cz

Adresa: Vězeňská služba ČR, Věznice Vinařice, Vinařice 245, psč. 273 07
tel. : 312291748, 312291511
Volné místo kuchař/kuchařka (šéfkuchař/ka) pro lokalitu Vinařice.