DETAIL PRODUKT s.r.o.

Brusič kovů

Odeslat

Pracovní náplň
požadavky: vyučení a praxe v oboru výhodou (není podmínkou), zodpovědnost, důslednost, čtení technických výkresů (není podmínkou), znalost používání mikrometru a posuvného měřidla (není podmínkou)
náplň práce: provádění výrobních operací podle výrobního a kontrolní postupu, kontrola předepsaných rozměrů, práce na strojích CNC
nabízíme: práce pro muže i ženy, nevyučené zaškolíme, po zapracování mzdové ohodnocení 20 000 - 24 000 Kč měsíčně, příspěvek na závodní stravování

Osobní kontakt každý všední den 8:00 - 16:00 u pana Vítků (tel. 606 712 206)
Volné místo brusič kovů pro lokalitu Žirovnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 11. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič kovů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DETAIL PRODUKT s.r.o.
Ulice: Žižkova 771
Město: Žirovnice
PSČ: 394 68

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Vítků
E-mail: Jaroslav Vítků
Telefon: +420 606 712 206

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DETAIL PRODUKT s.r.o.